chiefage والدین کودکان دوسالگی کودکانه

chiefage: والدین کودکان دوسالگی کودکانه تلویزیون تلویزیون خانواده برنامه های کودکانه

گت بلاگز کرمانشاه عملیات مرصاد شکستن ستون فقرات منافقان بود

دستیار ومشاور عالی فرمانده معظم کل قوا خبر گرامیداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز را نشان دادن اقتدار کشور عزیزمان ایران اسلامی به جهانیان دانست.

عملیات مرصاد شکستن ستون فقرات منافقان بود

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه سردار سرلشگر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در همایش افزایش ۲۵ هزار تن از بسیجیان و کاروان های راهیان نور به ارتفاعات بازی دراز سرپل ذهاب گفت: جوانان و فرزندان کشور عزیزمان ایران اسلامی با روحیه، مقتدر و با حفظ وحدت و انسجام، سلحشورانه جهت دفاع از نظام مقدس و مرزهای کشورمان ایستاده اند و به برکت همین حضور دشمن های جرات نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارند.

عبارات مهم : ایران

وی افتتاحیه اردوهای راهیان نور در سال ۹۶ و قدرشناسی از رشادت های رزمندگان شهید در عملیات بازی دراز بعد از ۳۶ سال از گذشت این حماسه غرورآفرین ۲ فلسفه برگزاری این همایش سراسری برشمرد وافزود: فرزندان رشید کشور عزیزمان ایران اسلامی ۳۶ سال پیش در عملیات بازی دراز در دوم اردیبهشت سال ۶۰ یک حماسه بزرگ آفریدند و در این عملیات دلاورمردان پاسدار بسیجی با حضور قهرمانانه ضربه مشکل به ارتش صدامیان وارد کردند.
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا خاطرنشان کرد: ارتشیان بعثی که در ابتدای جنگ با چهار لشگر زرهی و پیاده از کرمانشاه و قصرشیرین و سومار و مهران حمله کردند، تصور نمی کردند کشور عزیزمان ایران اسلامی مردان و زنان قهرمان و یک رهبر قدرتمند یعنی امام راحل فرزند رسول الله (ص) را دارد.
رحیم صفوی یادآور شد: در عملیات غرورآفرین بازی دراز رزمندگان اسلام شکست بزرگی به دشمن وارد کردند که عملیات در چهار محور در ارتفاعات یک هزار و ۱۰۰ تا یک هزار و ۱۵۰ متری عراقی ها هفت شبانه روز پاتک کردند، ولی مقاومت و ایستادگی و قدرت رزمندگان کشورمان منطقه را حفظ کرد.
وی حضور در سالروز گرامیداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز را قدرشناسی از شهدایی دانست که عزت و استقلال کشور مرهون خون های آن هاست.
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تفاوت کرمانشاه با سایر استان های کشورمان را مبارزه جانانه این استان در یک جنگ از سال ۵۸ تا ۵۹ قبل از شروع جنگ تحمیلی با منافقان ضد انقلاب بیان کرد و مشخصه دیگر این استان را در عملیات مرصاد بعد از صدور قطعنامه دانست.
وی افزود: بعد از قبول آتش بس باز هم صدام ملعون چند هزار منافق را از همین مرزهای قصرشیرین و سرپل ذهاب با پشتیبانی توپخانه به منظور تصرف کرمانشاه و پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد کرد که رزمندگان قهرمان در تنگه چهار زبر و مرصاد آن ها را به کمین انداختند و بیش از سه چهار هزار مرد و زن منافق را در عملیات مرصاد شکست دادند.
رحیم صفوی گفت: عملیات مرصاد در واقع شکستن ستون فقرات منافقان بود و این خصوصیات این منطقه غرب کشور است و هم اکنون نیز رزمندگان استان کرمانشاه جهت کمک به مردم عراق و سوریه ۱۳ شهید مدافع حرم داده اند.
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: پیامی که این تجمع دارد و در تمام رسانه ها منعکس می شود، این است که به تمام دشمن های و جهانیان نشان می دهد فرزندان برومند این کشور با قدرت ایستاده اند و این پیامی جهت آمریکایی ها و صهیونیست ها و عوامل مزدور آن ها همچون داعش و تکفیری هاست.
صفوی اظهار داشت: این خبر حضور شما اقتدار و ایجاد امنیت پایدار در مناطق متفاوت کشور عزیزمان ایران از مرزهای غرب تا شرق است و به زودی این امنیت را به عراق و سوریه و لبنان خواهیم رساند تا روش امام راحل را که می فرمودند: راه قدس از کربلا می گذرد به نتیجه برسانیم.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد به واسطه تکمیل طرح سامانه گرمسیری که با عنایت رهبر معظم انقلاب اسلامی عملیاتی شد، آب به شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین و تا استان ایلام برسد و با رونق کشاورزی شاهد ایجاد اشتغال و پیشرفت و خوش حالی مردم منطقه باشیم.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | کرمانشاه | انقلاب اسلامی | کرمانشاه | عملیات مرصاد | سرپل ذهاب | بازی دراز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog