chiefage والدین کودکان دوسالگی کودکانه

chiefage: والدین کودکان دوسالگی کودکانه تلویزیون تلویزیون خانواده برنامه های کودکانه

گت بلاگز مازندران آغاز شرکت در هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از امروز بمدت 4 ماه

نامنویسی و ارسال آثار آموزشی به هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در سطح ملی از امروز بمدت 4 ماه شروع شده است هست.

آغاز شرکت در هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از امروز بمدت 4 ماه

تسلیمان ریس گروه بررسی محتوای آموزشی آموزش وپرورش مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، گفت: گروه های شرکت کننده دانش آموزی در این جشنواره مشمول بر دانش آموزان همه مدارس اعم از مدارس دولتی، غیردولتی، مدارس استعدادهای درخشان و مدارس استثنایی، دانش آموزان پایه ششم دوره ی ابتدایی، دانش آموزان دوره ی متوسطه اول و دوم، و هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و كاردانش هستند.

وی افزود: آموزگاران و دبیران دوره ی ابتدایی و متوسطه ی اول و دوم، همه شاغلین مدارس استثنایی، غیردولتی و استعدادهای درخشان، هنرآموزان هنرستان های فنی و حرفه ای و كاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان، كلیه كاركنان آموزشی و اداری شاغل در ادارات مدارس عادی و استثنایی و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

ریس گروه بررسی محتوای آموزشی آموزش وپرورش مازندران گفت: توجه تولیدکنندگان آثار به چالش های تدریس معلمان، یادگیری دانش آموزان و مفاهیمی مرتبط با کتاب های درسی همچون آموزش شهروندی، محیط زیست و علوم زمین، مهارت های زندگی و حقوق بشر جهانی و اسلامی، سیاست های جمعیتی، زیست فناوری، ریز فناوری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، ادبیات و رسم الخط فارسی و تفكر و خلاقیت و نوآوری، اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی، معرفی حرف هنر و جغرافیا به تناسب شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان ها و مناطق روستایی و عشایری، شاخصه ها، نیازها و وظایف خانواده باشد.

آغاز شرکت در هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از امروز بمدت 4 ماه

تسلیمان افزود: شرکت کنندگان با مراجعه به بخش ثبت نام در جشنواره ی تولید محتوای الكترونیكی در شبکه ملی مدارس کشور عزیزمان ایران رشد به نشانی roshd.ir و مطالعه ی راهنما و تكمیل فرم شركت در جشنواره، عضویت و كد رهگیری دریافت کنند و سپس دو نسخه از محصول تولیدی همراه با فرم تكمیلی را به نماینده ی منطقه محل تحصیل یا اشتغال تحویل دهند.

وی گفت: وقت نامنویسی از 16 اردیبهشت تا 15 شهریورامسال است و ارزیابی آثار برگزیده در استان در مرحله کشوری در آذرماه 96 خواهد بود.

ریس گروه بررسی محتوای آموزشی آموزش وپرورش مازندران گفت:سال تحصیلی گذشته که هفتمین دوره جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی برگزار شد که 12 هزار و 880 اثر از دانش آموزان و 8 هزار و 620 اثر از معلمان در این جشنواره همکاری کردند.

تسلیمان افزود: 116 اثر بعد از داوری در دبیرخانه استانی جشنواره به مرحله کشوری راه پیدا کردند که 11 اثر به عنوان آثار برگزیده از سوی دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گزینش شدند.

نامنویسی و ارسال آثار آموزشی به هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در سطح ملی از امروز بمدت 4 ماه شروع شده است هست.

وی با بیان اینکه معلمان و دانش آموزان مازندران با نرم افزارهای استوری لاین ، پاور پوینت ، فلش و کپتیویت محتوای آموزشی الکترونیکی تولید می کنند گفت : این محتواها مشمول بر کتابهای درسی پایه های اول تا دهم و با تمرکز بر چالشهای تدریس معطوف است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | معلمان | آموزشی | جشنواره | جشنواره | مازندران | جشنواره تولید محتوا | محتوای الکترونیکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog