chiefage والدین کودکان دوسالگی کودکانه

chiefage: والدین کودکان دوسالگی کودکانه تلویزیون تلویزیون خانواده برنامه های کودکانه

گت بلاگز سیستان و بلوچستان حضور مقتدرانه مردم در پای صندوق های اخد رای نقشه دشمن های را خنثی می کند

امام جمعه شهرستان نیک شهر گفت: حضور مقتدرانه مردم در پای صندوق های اخد رای نقشه دشمن های را خنثی می کند و شکوه انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می کشد.

حضور مقتدرانه مردم در پای صندوق های اخد رای نقشه دشمن های را خنثی می کند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،حجت الاسلام لطفیان سرگزی امام جمعه نیکشهر در جلسه نهضت روشنگری در جمع خانواده کارکنان انتظامی شهرستان نیکشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: لازمه موفقیت در امر برگزاری انتخابات باشکوه، حضور مقتدرانه ملت متعهد با روحیه جهادی و انقلابی در پای صندق های رای می باشد.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: دنیای امروز در یک پیچ تاریخی وجود دارد که مهمترین مشخصه ی آن جا به جایی قدرت های بزرگ دنیا هست، یعنی کشورهایی که به عنوان قدرت جهانی مطرح بودند، در این پیچ تاریخی جای خود را از دست می دهند و سایر کشورها جای آنان را می گیرند.

عبارات مهم : ایران

حجت الاسلام لطفیان در اطراف پرسشها روز انتخاباتی، بیان داشت: کشور عزیزمان کشور عزیزمان ایران امروزه بدون هیچگونه وابستگی به غرب و کشور های غربی به عنوان یکی از قدرت های منطقه و دنیا در بسیاری از زمینه های علمی ،پزشکی و نظامی به شمار می آید که این نیز خود نشان دهنده عزم راسخ و انگیزه وصف نا شدنی جوانان و ملت هر لحظه در صحنه ما هست.
در ادامه با تاکید بر اهمیت خاص انتخابات اردیبهشت ماه 96 تصریح کرد: چشم جهانیان به این مناسبت مهم در کشور کشور عزیزمان ایران است و همکاری مردم در این امر آینده ساز دست دشمن های را از کشور کوتاه می کند.
امام جمعه شهرستان “نیکشهر” با اشاره به نهادینه شدن گفتمان روحیه ی انقلابی گری در بین اقشار جامعه، خاطر نشان کرد:این روحیه انقلابی باعث خنثی شدن توطئه های دشمن و منجر به حل پرسشها کشور می شود.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: ایران | تاریخی | انقلابی | حضور مردم | پای صندوق | نقشه دشمنان | امام جمعه نیکشهر | انتخابات96

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog