chiefage والدین کودکان دوسالگی کودکانه

chiefage: والدین کودکان دوسالگی کودکانه تلویزیون تلویزیون خانواده برنامه های کودکانه

گت بلاگز خوزستان راهیابی «عباس دو چوب» به تئاتر مردمی خرداد

نمایش «عباس دو چوب» از خوزستان موفق شد به چهارمین همایش سراسری “‌تئاتر مردمی خرداد” راه پیدا کند.

راهیابی «عباس دو چوب» به تئاتر مردمی خرداد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ هیات گزینش چهارمین همایش سراسری “تئاتر مردمی خرداد” بعد از بررسی و ارزشیابی آثار همه متقاضیان 20 اثر را حائز شرایط حضور در این مناسبت معرفی کرد که در این بین نام یک اثر از خوزستان نیز دیده می شود.

عبارات مهم : ایران
نمایش “عباس دو چوب” به نویسندگی محمدعلی میناوی و کارگردانی حسین کارگر تنها اثر راه یافته از استان به این همایش است.

همچنین بنابر پیشنهاد اعضای هیات گزینش و موافقت دبیرخانه، چهارمین همایش سراسری “تئاتر مردمی خرداد” به صورت غیررقابتی برگزار می شود و جهت تمرکززدایی و توسعه اجرای نمایش های میدانی، آ ثار گروه های استانی از 13 تا 16 خرداد ماه در مراکز استان ها و شهرستان ها به اجرا خواهند پرداخت.

مراسم افتتاحیه این همایش 17 خرداد 96 با تقدیر از گروه های شرکت‎کننده در حوزه هنری پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد.

چهارمین همایش سراسری “تئاتر مردمی خرداد” (ویژه نمایش های خیابانی و محیطی) به منظور ارج نهادن به شخصیت شامخ و تاثیرگذار بنیان‎گذار انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران حضرت امام خمینی (ره) و همچنین پرداختن به قیام 15 خرداد و نقش و جایگاه آن در به ثمر رسیدن پیروزی انقلاب اسلامی به وسیله مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و با همکاری ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) از 13 تا 16 خرداد 96 به دبیری امیرحسین شفیعی و به همت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 12 استان کشور برگزار می شود.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: ایران | تئاتر | نمایش | همایش | سراسری | استانی | راه یابی نمایش | عباس دوچوب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog