chiefage والدین کودکان دوسالگی کودکانه

chiefage: والدین کودکان دوسالگی کودکانه تلویزیون تلویزیون خانواده برنامه های کودکانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نامزدهای «گرمی» ۲۰۱۸ معرفی شدند

به گزارش ایسنا، در شصتمین دوره جوایز «گرمی» که به اسکار دنیای موسیقی شهرت دارد، خوانندگان رپ و R&B از دیگر بازیگران و صورت های معروف پیشی گرفتند. امسال

نامزدهای «گرمی» ۲۰۱۸ معرفی شدند

نامزدهای «گرمی» ۲۰۱۸ معرفی شدند

عبارات مهم : آلبوم

فهرست نامزدهای شصتمین دوره جایزه موسیقی «گرمی» اعلام شد.

به گزارش ایسنا، در شصتمین دوره جوایز «گرمی» که به اسکار دنیای موسیقی شهرت دارد، خوانندگان رپ و R&B از دیگر بازیگران و صورت های معروف پیشی گرفتند.

امسال کارهای خواننده هایی چون «اد شیران» و «تیلور سوییفت» که از ستاره های دوره های پیشین بودند، کمتر مورد توجه قرار گرفته هست. آلبوم تازه «شیران» که «جدا شدن» نام دارد، در بخش عالی ترین آلبوم نامزد نشده و در بخش عالی ترین آلبوم پاپ با آثاری از «کلد پلی»، «کشا»، «لیدی گاگا» و «ایمجین دراگونز» مسابقه می کند. ترانه «ببین مجبورم کردی چه کار کنم» سوییفت حتی به مرحله نامزدی هم نرسیده است.

در این میان «جی ـ زی»، «کندریک لامار»، «چالدیش گمبینو» و «برونو مارس» همگی در دو بخش عالی ترین ضبط سال و عالی ترین آلبوم سال به مرحله نهایی راه پیدا کردند. «جی ـ زی» در کل است نامزدی به دست آورد و از دیگر بازیگران و صورت های معروف پیشی گرفت و «کندیک لامار» با هفت نامزدی دومین رتبه را دارد.

در بخش عالی ترین آلبوم سال، «بیدار شو، علاقه من!» از «چایلدیش گمبینو»، «۴:۴۴» کاری از «جی ـ زی»، «لعنتی» آلبوم «کندریک لامار» و «جادوی ۲۴K» از «برونو مارس» نامزد دریافت «گرمی» هستند.

«دسپاسیتو» ترانه معروف «لوییس فونسی» خواننده اهل پورتو ریکو که با همراهی «ددی یانگی» رپر خوانده شده، در بخش های عالی ترین رکورد سال، عالی ترین ترانه و عالی ترین اجرای گروهی پاپ نامزد شده است است.

در بخش عالی ترین اجرای تک نفره پاپ، نام «کلی کلارکسون»، «کشا»، «لیدی گاگا»، «پینک» و «اد شیران» به چشم می خورد.

نام «لئونارد کوهن» خواننده مطرح کانادایی که سال گذشته درگذشت هم در بخش عالی ترین اجرای راک دیده می شود. اثر این هنرمند فقید در این بخش با کارهایی از «کریس کورنل»، «فو فایترز»، «کالیو» و «ناتینگ مور» مسابقه می کند. «متالیکا»، «کی. فلی»، «ناتینگ مور»، «فو فایترز» و «اونجد سِوِن فولد» هم نامزدهای بخش عالی ترین ترانه راک این دوره «گرمی» هستند. نام «متالیکا» و «ناتینگ مور» در فهرست نامزدهای عالی ترین آلبوم راک هم تکرار شده است است.

نامزدهای جایزه عالی ترین آلبوم رپ «جی ـ زی»، «کندریک لامار»، «میگوس»، «رپسودی» و «تایلر، خالق» هستند.

برندگان «گرمی» ۲۰۱۸ روز ۲۸ ژانویه طی مراسمی که در نیویورک برگزار می شود، به برندگان بخش های متفاوت اعطا خواهد شد.

نامزدهای «گرمی» ۲۰۱۸ معرفی شدند

واژه های کلیدی: آلبوم | ترانه | خواننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog